ELZEP Zakład Elektryczny Zbigniew Postrożny

Możliwości


Instalacja domu inteligentnego pozwala na sterowanie i monitorowanie wieloma apektami funkcjonowania nowoczesnego domu:

Ustaw pożądaną temperaturę w pomieszczeniach w Twoim domu o wybranych porach dnia. Monitoruj i zmieniaj temperaturę z dowolnego miejsca na świecie.

Sterowanie oświetleniem to więcej niż włączenie lub wyłączenie światła za pomocą przełącznika ściennego. Wyłącz światła na całej kondygnacji za pomocą jednego kliknięcia. Ustaw nastrojową scenę świetlną podczas kąpieli aby była jeszcze bardziej relaksująca. Decysuj o natężeniu światła w Twoim pomieszczeniu.

Sensory ruchu po wykryciu włamywacza automatycznie podniosą żaluzje i włączą światło. Ciebie poinformują o próbie włamania wysyłając smsa, maila lub dzwoniąc na telefon. Widok kamery dostępny na urzadzeniu mobilnym pozwoli monitorować sytuację w domu. Instalacja domu inteligentnego pozwala również na symulowanie obecności domowników załączając światło, odgrywając muzykę czy otwierając żaluzje o zadanych porach dnia.

Dzięki odpowiednim czujnikom żaluzje i rolety automatycznie dostosują ilość ciepła dostarczanego przez Słońce tak aby w lecie było chłodno a w zimie ciepło. Instalacja pozwoli na otwieranie i zamykanie wszystkich rolet o wybranych porach. Nic nie stoi na przeszkodzie aby każdą żaluzje czy roletę ustawić indywidualnie.

Przypisz funkkcje takie jak włączanie systemu audio, zmiana głośności czy wybór ulubionej stacji internetowej do wygodnych przycisków ściennych. Teraz gdy wstaniesz rano jedyne co musisz zrobić aby posłuchać ulubionej stacji w całym domu to nacisnąć przycisk. Połącz muzykę ze scenami świetlnymi aby spotęgować nastrój.